سؤالات متداول

سوالات خرید آنلاین

 بله، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی برای کاربرانی که امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی ندارند وجود دارد.

شماره تماس 03538274711-03538274712

ساعات 9 الی 13   و   17   الی   21

با وارد کردن ایمیل (یا شماره ی همراه ) وارد حساب کاربری خود شوید.

روی گزینه “پروفایل ” کلیک کرده و در صفحه‏” اطلاعات شخصی” روی “ویرایش اطلاعات شخصی ” کلیک کنید.

زمان ارسال برای مشتریان در یزد تا 72 ساعت کاری و در سایر استان های کشور تا یک هفته متغیر میباشد. لازم به ذکر است مدت زمان اعلام شده تقریبی میباشد.

از آنجایی یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی گروه ستاره کویر کاهش سفرهای غیرضروری‏ است، با این حال تحویل حضوری سفارش های اینترنتی نیز در فروشگاه ما در سراسر کشور امکان پذیرست.

با واحد خدمات پس از فروش به شماره 03538274712 تماس حاصل فرمایید.

(تعویض فرش از هنگام تحویل کالا تا 72 ساعت به شرط عدم پاخوردگی و نو بودن کالا و صرفا به تشخیص کارشناسان اعزامی گروه ستاره کویر میسر خواهد بود و پس از مدت مذکور و یا در صورت پاخوردگی امکان تعویض کالا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.)

هنگامی که محصولی مرجوع ‏گردد، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای بازگرداندن مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

سوالات مربوط به فرش

به طور کلی به تعداد گره های عرضی یک متر از فرش ماشینی شانه می گویند.

شانه در انواع مختلفی است مثلا از فرش 500 شانه داریم تا فرش 1500 شانه. برای اینکه با مثال متوجه شوید ، فرش هفتصد شانه را اگر برگردانید و در حالیکه یک متر از عرض فرش را در اختیار دارید ، تعداد گره ها را بشمارید باید به عدد 70 برسید که بیانگر فرش هفتصد شانه خواهد بود .

همانطور که برای شانه فرش توضیحاتی را ارائه دادیم ، فرش دارای دو جنبه طولی و عرضی است که تعداد گره درعرض را شانه یا تراکم عرضی می گویند و تعداد گره در واحد طول را تراکم طولی می گویند.

تراکم فرش از حدود 1000 و پایین تر تا 4500 به بالا می باشد.

نخ خاب همان الیاف و نخ هایی است که در سطح فرش وجود دارند. این نخ ها قابل لمس هستند و می توان ان ها را با حرکت دست یا راه رفتن حس کرد. این نخ ها در فرش دستبافت از الیاف طبیعی مثل کرک ، ابریشم طبیعی و پشم می باشد. اما در فرش ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود که نظیر آکریلیک ، پلی استر و پلی پروپن هستند.

نخ پود نخ های عرضی هستند که از زیر و روی گره های اصلی عبور می کنند و نقش آنها در فرش استحکام وثبات است. در واقع این نخ خاب، کارش نگهداری نخ خاب است. جنس نخ پود معمولا از پنبه می باشد.

این نخ ها درجهت برعکس نخ پود در جهت طولی قرار می گیرند و نقش آن همان استحکام فرش است. این نخ ها اغلب از پنبه و پلی استر هستند.

مردم جهان و مخصوصا ایران چون علاقه خاصی به فرش دستبافت دارند، همیشه دوست دارند فرش هایی در خانه شان باشد که دستبافت است یا حداقل شبیه فرش دستبافت باشد. فرش دستباف هزینه بالای دارد و برخی ها قادر به خرید چند تخته از آن را ندارند برای همین تولید کنندگان فرش، فرش هایی می بافند که دارای بافت ریز هستند و شباهت زیادی به فرش دستبافت دارند. فرش دستبافت گونه به فرش 1000 شانه ماشینی و فرش 1500 شانه ماشینی می گویند که داری بافت ریز هستند و شباهت بسیاری به فرش دستبافت دارند. قیمت فرش دستبافت گونه نسبت به فرش دستبافت کمتر است و به همین دلیل مشتریان از فرش ماشینی دستبافت گونه استقبال می کنند.

گلیم فرش بدون پرز ماشینی در واقع همان گلیم فرش بوده که نوعی فرش است که پرز ندارد. این فرش از به هم بافته شدن تار و پود ایجاد میشود. گلیم فرش دستی و ماشینی از الیاف متعددی ساخته میشوند. گلیم فرش ماشینی با حضور عرصه صنعت ماشینی، به بازار عرضه شد. گلیم فرش توسط ماشین الات قدرتمند بافت گلیم فرش بافته میشوند. انتخاب گلیم فرش ماشینی ستاره کویر به علت شباهت به گلیم فرش دستبافت و همچنین قیمت مناسب تر میتواند جایگزین خوبی برای گلیم فرش دستبافت باشد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!