درباره گروه ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد در سال 1360 تاسیس شد و از روزهای نخست فعالیت خود همواره در سطح اول بازار فرش ماشینی کشور قرار داشته است. این شرکت طی سال ‌های فعالیتش ابداعات و نوآوری‌های زیادی را به صنعت فرش ماشینی عرضه کرده است. این شرکت علی رغم کسب بالاترین نام در بازار فرش ایران، در بازارهای بین‌المللی نیز جایگاه ویژه‌ای دارد.

در ادامه فعالیت‌های این شرکت، پیشرفت ستاره کویر یزد در شرکت فرش خاطره کویر تبلور پیدا کرد. خاطره کویر دارای به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه‌های بافندگی فرش ماشینی است.

گروه ستاره کویر یزد

فرش ستاره کویر یزد نخستین شرکت گروه صنعتی ستاره کویر یزد است. کار شرکت‌های این گروه، تولید الیاف رنگی، نخ اکرلیک، نخ پلی پروپیلن و بافت فرش ماشینی است. فرش ستاره کویر یزد و فرش خاطره کویر یکی از شرکت‌های بافندگی فرش ماشینی در این گروه هستند.

فرش ستاره کویر یزد از ابتدای فعالیت همواره در سطح اول بازار فرش ماشینی کشور قرار داشته است. این شرکت در طول ۳۲ سال فعالیت خود ابداعات و نوآوری های بسیاری را به دنیای فرش ماشینی عرضه کرده و توانسته است، علاوه بر کسب بالاترین نام در بازار ایران، در بازارهای جهانی نیز جایگاه معتبری را به خود اختصاص دهد. فرش ستاره کویر یزد اولین کارخانه گروه صنعتی ستاره کویر یزد است که در سال ۱۳۶۰ بعنوان اولین کارخانه تولید فرش ماشینی بعد از انقلاب در شهر یزد تاسیس شد.

این شرکت با بکارگیری آخرین فناوری تولید فرش ماشینی در جهان یکی از بزرگترین مجتمع های تولیدی فرش ماشینی در خاورمیانه محسوب می شود که در تولید انواع فرش های ماشینی ۳۲۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰شانه استاندارد فعالیت دارد. شرکت فرش ستاره کویر یزد در سالهای اخیر توانایی تولید بیش از ده نوع کلکسیون را به دست آورده است که بعضی از این انواع بافت برای اولین بار در صنعت فرش ماشینی جهان، در این کارخانه تولید شده اند.

شرکت های گروه ستاره کویر یزد

گروه ستاره کویر با پنج کارخانه مدرن: «فرش ستاره کویر یزد» ، «فرش خاطره کویر یزد» ، «نساجی یزد» ، « رنگرزی یزد » و « الیاف یزد» ، امروز به یکی از بزرگترین گروههای صنعتی در صنایع نساجی کشور تبدیل شده و محصولات آن در پنج قاره جهان ، نقش خاطره می زند.

90-1

افتخــارات

گروه ستاره کویر یزد مفتخراست که بخشی از دستاوردها و افتخارات این مجموعه که حاصل تلاش‌ها و پشتکار افراد دلسوز و مبتکر گروه ستاره کویر یزد می‌باشد و به منظور ارج نهادن به حقوق مشتری و ارتقاء کیفیت انجام گرفته را ارئه نماید.
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!